Osiągnięcia

1994

  • II OIMS Szczecin siatkówka dziewcząt kat."A" IV miejsce;

1995

  • III OIMS Kraków siatkówka dziewcząt kat."A" IV miejsce;

1996

  • IV OIMS Kraków siatkówka dziewcząt kat."A" III miejsce;

1997

  • V OIMS Lubin koszykówka dziewcząt kat."A" V miejsce;

2000

  • VIII OIMS Łódź siatkówka dziewcząt kat."B" II miejsce;
  • VIII OIMS Łódź koszykówka dziewcząt kat."A" II miejsce;
  • VIII OIMS Łódź koszykówka chłopców kat."A" IV miejsce;

2001

  • IX OIMS Ełk siatkówka dziewcząt kat."A" I miejsce;
  • IX OIMS Ełk koszykówka dziewcząt kat."A" III miejsce;
  • XII ŚIMS Warszawa siatkówka dziewcząt kat."B" II miejsce;
  • XII ŚIMS Warszawa koszykówka dziewcząt kat."A" III miejsce;

2002

  • X OIMS Kraków siatkówka dziewcząt kat."B" I miejsce;
  • X OIMS Kraków tenis stołowy debel kat."B" IV miejsce;
  • VI OIMSF Bydgoszcz piłka nożna kat."B" V miejsce;
  • XIII ŚIMS Catania (Sycylia) siatkówka dziewcząt kat."A" V miejsce;

2003

  • XI OIMS Łódź siatkówka dziewcząt kat."A" III miejsce;
  • XI OIMS Łódź siatkówka dziewcząt kat."B" II miejsce;
  • XI OIMS Łódź piłka nożna kat."A" VI miejsce;

2005

  • XIII OIMS Kraków siatkówka dziewcząt kat."B" I miejsce;
  • XVI ŚIMS Warszawa siatkówka dziewcząt kat."B" VIII miejsce;

2006

  • XIV OIMS Lublin siatkówka dziewcząt kat."A" VI miejsce;
  • XIV OIMS Lublin siatkówka dziewcząt kat."B" I miejsce;
  • XVII ŚIMS Zagrzeb (Chorwacja) siatkówka dziewcząt kat."B" III miejsce;

2007

  • XV OIMS Chojnice siatkówka dziewcząt kat."B" VI miejsce;
  • VIII OIMS Chojnice siatkówka dziewcząt kat."A" II miejsce;
  • VIII OIMS Chojnice tenis stołowy chłopców debel kat."A" III miejsce;
  • XVIII ŚIMS Duisburg (Niemcy) siatkówka dziewcząt kat."B" III miejsce;

2008

  • XVI OIMS Kielce siatkówka dziewcząt kat."A" V miejsce;
  • XIV ŚIMS Lubliana (Słowenia) siatkówka dziewcząt kat."B" III miejsce;

2009

  • XVII OIMS Lublin siatkówka dziewcząt kat."A" III miejsce;

2010

  • XVIII OIMS Płock siatkówka dziewcząt kat."A" V miejsce;
  • XVIII OIMS Płock siatkówka dziewcząt kat."B" II miejsce;

2011

  • XIX OIMS Częstochowa siatkówka dziewcząt kat."A" III miejsce;
  • XIX OIMS Częstochowa siatkówka dziewcząt kat."B" III miejsce;

2012

  • XVI OIMSF Rzeszów piłka nożna kat."A" IV miejsce;
  • XVI OIMSF Rzeszów piłka nożna kat."B" IV miejsce;
  • XX OIMS Gdańsk-Rumia siatkówka dziewcząt kat."A" II miejsce;
  • XXII ŚIMS Kraków siatkówka dziewcząt kat."A" IV miejsce;

2013

  • XVII OIMSF Staniątki piłka nożna kat."A" II miejsce;
  • VIII OIMSF Staniątki piłka nożna kat."B" VI miejsce;
  • XXI OIMS Wrocław piłka nożna kat."A" III miejsce;
  • XXI OIMS Wrocław siatkówka dziewcząt kat."A" IV miejsce;
  • XXI OIMS Wrocław siatkówka dziewcząt kat."B" V miejsce;
  • Lekkoatletyka Ursynów Mistrzostwa Polski - bieg uliczny 5 km. I miejsce;
  • Lekkoatletyka Łódź II Biegowa Bitwa o Łódź drużyna I miejsce;

2014

  • XVIII OIMSF Łódź piłka nożna kat."A" V miejsce;
  • XVIII OIMSF Łódź piłka nożna kat."B" II miejsce;
  • XXII OIMS Rzeszów piłk nożna kat."A" II miejsce;
  • Lekkoatletyka Bydgoszcz Mistrzostwa Europy Głuchych III miejsce;
  • Lekkoatletyka Bydgoszcz Mistrzostwa Europy Głuchych - drużyna IV miejsce;
  • Lekkoatletyka Łódź Maraton I miejsce;
  • Lekkoatletyka Dziwnów 4 mile I miejsce;
  • Lekkoatletyka Dziwnów 4 mile - drużyna II miejsce;
  • Lekkoatletyka Łódź Bieg Fabrykanta II miejsce;

2015

  • XIX OIMSF Rumia piłka nożna kat."B" IV miejsce;
  • XXVI ŚIMS Turyn (Włochy) siatkówka dziewcząt kat."B" VI miejsce;
  • XXIII OIMS Świętochłowice siatkówka dziewcząt kat."B" VII miejsce;
  • XXIII OIMS Świętochłowice tenis stołowy chłopców - debel kat."A" III miejsce;
  • XXIII OIMS Świętochłowice tenis stołowy dziewcząt kat."B" III miejsce;
  • Lekkoatletyka Toruń Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Fabrykanta - 1500m VII miejsce;
  • Lekkoatletyka Pabianice Półmaraton - drużyna I miejsce;
  • Lekkoatletyka Łódź Bieg Uliczny - drużyna IV miejsce;
  • Lekkoatletyka Biała Podlaska Mistrzostwa Polski Juniorów - 1500m VIII miejsce;
  • Lekkoatletyka Łódź Bieg Fabrykanta - drużyna I miejsce;

2016

  • XXIV OIMS Łódź piłka nożna 6 osobowa chłopców kat."A" VI miejsce;
  • XXIV OIMS Łódź piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat."A" II miejsce;
  • XXIII OIMS Łódź piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat."A" VI miejsce;
  • XXIII OIMS Łódź siatkówka dziewcząt kat."A" III miejsce;
  • XXIII OIMS Łódź siatkówka dziewcząt kat."B" II miejsce;
  • XX OIMSF Lubin piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat."B" II miejsce;
  • Lekkoatletyka Łódź Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - VII miejsce;
  • Lekkoatletyka Końskie Halowe Międzywojewódzkie Mistrzostwa LA - VI miejsce;
  • Lekkoatletyka Łódź Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w LA - III miejsce;
  • Lekkoatletyka Łódź Kids Run - II miejsce;

2017

  • XXI OIMSF Żerków piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat."A" - III miejsce;
  • XXVIII ŚIMS Sevillia (Hiszpania) piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat."B" - III miejsce
  • XXVIII ŚIMS Sevillia (Hiszpania) siatkówka dziewcząt kat."B" - I miejsce;
  • XXV OIMS Kraków siatkówka dziewcząt kat."B" - I miejsce;
  • XXV OIMS Kraków siatkówka chłopców kat."A" - II miejsce
  • XXV OIMS Kraków siatkówka dziewcząt kat."C" - III miejsce;

2018

  • XXII OIMSF Suwałki piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat."A" - II miejsce;
  • XXIX ŚIMS Kraków siatkówka dziewcząt kat."B" - V miejsce;
  • XXIX ŚIMS Kraków siatkówka chłopców kat."A" - V miejsce;
  • XXVI OIMS Kutno siatkówka chłopców kat."C" - I miejsce;
  • XXVI OIMS Kutno siatkówka dziewcząt kat."B" - II miejsce;
  • XXVI OIMS Kutno siatkówka chłopców kat."B" - III miejsce;

2019

  • XXX ŚIMS Lublana (Słowenia) siatkówka chłopców kat."B" - I miejsce;
  • XXX ŚIMS Lublana (Słowenia) siatkówka dziewcząt kat."B" - II miejsce;
  • XXX ŚIMS Lublana (Słowenia) siatkówka chłopców kat."B" - II miejsce;